O nas

/O nas
O nas 2018-08-27T16:19:54+00:00

Firma RYDPOL jest producentem drzwi z drewna oraz skrzydeł z płyty HDF i płyty wytłaczanej. Istnieje na rynku od 1959 roku, a pod nazwą RYDPOL od 1993 roku.

Poprzez długoletnie doświadczenie, proponuje Państwu wysokiej jakości wyroby wytwarzane w oparciu o sprawdzony procestechnologiczny. Firma dysponując wysoko rozwiniętą linią produkcyjną, zatrudnia około siedemdziesięciu w pełni wykwalifikowanych pracowników.

Oferujemy naszym klientom drzwi i skrzydła drzwiowe wewnątrzlokalowe sosnowe i dębowe (surowe i malowane), drzwi ocieplane zewnętrzne oraz szeroką gamę skrzydeł drzwiowych płaskich z płyt HDF i wytłaczanych z gotowej płyty. Do produkcji drzwi oraz skrzydeł drzwiowych firma wykorzystuje wysokogatunkowe, wyselekcjonowane drewno sosnowe i dębowe.

Firma RYDPOL posiada sporą i ciągle rozwijającą się ogólnopolską sieć sprzedaży, prowadząc równocześnie sprzedaż na rynek czeski i słowacki. Główną dewizą firmy jest to, aby wytwarzany produkt w pełni satysfakcjonował oraz spełniał oczekiwania naszych klientów.